کنکورمارکت
کنکورمارکت

از کجا شروع شد…

تیم اولیه کنکور مارکت در سال ۱۳۹۶ جهت راه اندازی پلت فرمی برای ایجاد مبادلات بدون واسطه‌ی آنلاین در زمینه آموزش به ویژه کنکور شروع به کار کرد و با راه‌اندازی وبسایت کنکور مارکت نه با امکانات امروز بلکه بسیار ساده تر، این ایده استارت خورد ولی مشکلاتی مانند عدم انجام تحقیقات بازار ، عدم نیازسنجی درست کاربران ، نداشتن شناخت درست از وضعیت فعالان بازار و کمبود بودجه باعث شد کنکور مارکت نتواند یک شروع درست و محکم و مستمر داشته باشد.

 

تا اینکه در آبان ۱۳۹۸ کل پروژه به تیم جدید کنکور مارکت که ترکیبی از چند نفر از اعضای قدیمی و نیروهای جدید بود سپرده شد و با استفاده از تجربه، تحقیق و اطلاعات بدست آمده در دو سال گذشته، سایت جدید کنکور مارکت به همراه اپلیکیشن اندروید راه‌اندازی شد و ایجاد نسخه ios در دست اقدام می باشد.

 

کنکور مارکت
کنکور مارکت

 

شما می‌توانید درخواست‌ها، انتقادات و پیشنهادات خود را از بخش تماس با ما برای تیم کنکور مارکت ارسال کنید منتظر پیام‌های شما هستیم چون اعتقاد داریم نظر شما باعث بهبود کار ما خواهد شد.

 

ما تمامی پیام‌های شما را می‌خوانیم اولویت‌بندی می‌کنیم و در صورتیکه امکان اجرا داشته باشند در فازهای بعدی تغییرات و ارتقاء پروژه کنکور مارکت اجرا خواهیم کرد.

 

توجه: در کنکور مارکت کاربران مستقیماً با هم تماس می‌گیرند و هیچ واسطه‌ای در این میان وجود ندارد، پس دقت فرمایید که در خرید و فروش و ارتباطات شما کنکور مارکت هیچ دخالتی ندارد و کاربران باید خودشان جنبه‌های مختلف امنیتی را در نظر بگیرند.

 

پیشنمایش اپ کنکور مارکت